Vyhľadávanie

V ponuke je 116 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Zadajte dopyt Pripravujeme
Služby pre Vás Pripravujeme

REZERVOVANÝ.....DOM VO VÝSTAVBE - 4 izbový Fintice, Hlavná ulica

Cena:
155 000,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Prešov
Obec: Fintice
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 96 m2
Plocha pozemku: 483 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 2020021
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Fintice. Rodinný dom je tesne pred začatím výstavby, termín dokončenia a kolaudácie je jar 2021. Rezervácia je možná ihneď, kúpa po dokončení základovej dosky a vytiahnutí múrov do 1 metra, formou čerpania hypotekárneho úveru, ako postupné financovanie stavby. Cena hotového domu bez kuchynskej linky je stanovená na 155 000 €. 3D obhliadka je realizovaná na už hotovom rovnakom projekte v inej obci v okolí mesta Prešov. 3D obhliadka má pre Vás sprístupniť pohľady na budúcu hotovú stavbu. Realizácia obkladov, podláh, dverí bola podľa výberu konkrétneho zákazníka, ktorý si prostredníctvom tejto stavebnej firmy dal postaviť rodinný dom. Vybavenie pozemku sieťami - elektrina, obecná voda, obecná kanalizácia. Aktuálne počas výstavby je nutná prípojka na septik (žumpa), po ukončení výstavby napojenie na obecnú kanalizáciu.
Cena zahŕňa:
Stavba je z Ytongu, obvodové murivo hrúbka 300 mm, zateplenie polystyrén 16 cm, omietky štuk.
Okná izolačné 3sklá Hesta, farba z vonkajšej strany Antracit, z vnútornej strany biela. Elektrokotol zabezpečuje ohrev vody a kúrenie - podlahové teplovodné. Pripravený komín na kozub. Strecha Fatrafol.
Podlahy – podlahový polystyrén a poter, laminátová podlaha. Biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter. Vybavenie kúpeľní komplet: tzn. obklady a dlažby, vaňa a sprchovací kút v kúpeľni, WC a umývadlo v samostatnom WC, batérie. Dvere v rodinnom dome: obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu.
Hypotéku na mieru Vám sprostredkujeme spolu s rezerváciou tejto nehnuteľnosti. Pre bližšie info a termín obhliadky pozemku, na ktorom bude stáť tento rodinný dom volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jana Kimpanová
Telefón:0908 987 414
E-mail:kimpanova-ZVNC-tvojanehnutelnost.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.