Vyhľadávanie

V ponuke je 121 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Zadajte dopyt Pripravujeme
Služby pre Vás Pripravujeme

PREDANÝ V AUGUSTE 2022 ... PERSPEKTÍVNY 5 IZBOVÝ DOM NA PREDAJ V OBCI ZEMPLÍNSKA TEPLICA

Cena:
89 000,00 €
Kraj: Košický kraj
Okres: Trebišov
Obec: Zemplínska Teplica
Ulica: Okružná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 785 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 2022021
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám na predaj rozprávkový domček v centrálnej časti obce Zemplínska Teplica, ktorá je vzdialená od Košíc 25 km, od Trebišova 16 km, a od Sečoviec 9 km. Je to stredisková obec, v ktorej sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: materská škola, základná škola, pošta, niekoľko obchodov s potravinami, kultúrne zdravotné stredisko, lekáreň, kultúrny dom. Obec je prostredníctvom SAD spojené s okolitými mestami - Košice, Trebišov atď.
Rodinný dom sa nachádza na Okružnej ulici, ktorá patrí k najpokojnejším miestam v obci.
Dom je postavený z tehly, sedlová strecha, veranda, hospodárske budovy, 2 pivnice a rovinatý pozemok.
Dispozícia: Vstup do domu v strednej časti cez verandu, ktorá je oddelená drevenými dverami. Po vstupe na chodbu je dom rozdelený do dvoch častí: na ľavej strany sú dve izby: jedna je orientovaná do dvora, druhá do ulice. V strednej časti je špajz, so schodmi do podkrovia, ktoré je možné taktiež v budúcnosti využiť ako obytný priestor, nakoľko sa nachádza nad celým domom. Aktuálne slúži ako pôjd. Strešná konštrukcia top stav. Po vstupe z predsiene do pravej časti domu je prvou miestnosťou veľká obývačka, z ktorej je vstup do kúpeľne a ďalších dvoch izieb. Okno taktiež orientované do dvora, viem si predstaviť veľké balkónové dvere a výstup z obývačky rovno na dvor. Malé okno z kúpeľne je orientované na druhú časť pozemku k susedovi po ľavej strane.
Prívody vody sú v centrálnej časti domu - na mieste kúpeľne, takže je možná bezproblémová zmena dispozície, otvorenie celého priestoru, osadenie budúcej kuchynskej linky na ktorúkoľvek stranu, zo starého dobrého socialistického projektu môžete v dnešnej dobe vyťažiť to, že dom rozdelíte na obytnú a oddychovú zónu (spálne budú oddelené od priestoru na denné užívanie, s výstupom na dvor, čo je veľkou výhodou pre rodiny s deťmi, ktoré sú spoločensky aktívne, nakoľko návštevy nebudú rušiť deti pri odpočinku.
Tehlová stavba v porovnaní s kamennou poskytuje jednoduchšie rekonštrukčné práce, ktoré sa budú týkať elektroinštalácie, prípadných nových rozvodov vody, kúrenia, plynu. Všetky prípojky sú na pozemku, a sú funkčné a používané. Odpad je riešený formou obecnej kanalizácie.
Dispozícia pozemku je skvelá. Vpredu predzáhradka (môže slúžiť do budúcna ako parkovacie miesta aj pre 2 autá), dom je osadený v ľavej časti pozemku, k susedovi po ľavej strany sú ešte 2 metre pozemku. Celá šírka pozemku v prednej časti je cca 26 metrov, dĺžka cca 40 metrov. Dom sa nachádza v prednej ľavej polovici, celý zadný pozemok je obkolesený stromami a záhradami susedov, takže tam nájdete zátišie na oddych pod stromami, kde nebudete počuť žiadny ruch ulice. Ideálne pre dospelých aj deti na oddych a relaxáciu.
Na tomto pozemku sa aktuálne nachádzajú dvevené a plechové prístavby, ktoré slúžili na chov sliepok, prasiatok, a ako sklad na drevo. Ich demontáž a vývoz nie je nijako komplikovaná, aby ste si otvorili pozemok pre oddych.
V zadnej časti domu sú pivnice, kde sa nachádza čerpadlo na vodu a poskytujú množstvo úložného priestoru, ktorý tak veľmi chýba v súčasných novostavbách. Taktiež je na pozemku murovaná pivnica v zemi, na skladovanie zeleniny, vína, piva, atď.
Názor makléra: Túto nehnuteľnosť vzhľadom na jej polohu, veľmi dobrý zachovalý stav, slnečné svetlo na pozemku, perspektívne podkrovie a pozemok vo veľmi dobrej rozlohe, krytý z každej strany - jednoznačne odporúčam. Táto investícia sa aj Vám určite oplatí, čo si všimlo množstvo rodín z KE, ktoré si aj priamo na tejto ulici a v tejto obci z týchto rozprávkových chalúpok vytvorili moderné bungalovy a vzhľad týchto nových domčekov Vám poskytne dostatok inšpirácie, aby ste si vybrali, ako môže vyzerať aj ten Váš nový domov. P.S. vypratanie domu bude pred odovzdaním, podľa požiadaviek budúceho kupujúceho môže ostať celkom prázdny, pripravený na rekonštrukciu, alebo môže byť odovzdaný aj s tým zariadením a nábytkom, ktorý je teraz v dome, ak by ste ho chceli využívať ako chalupu. Prípadne niečo medzi tým :-) niečo vypratať, niečo nechať.
Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jana Kimpanová
Telefón:0908 987 414
E-mail:kimpanova-ZVNC-tvojanehnutelnost.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.